Wywrotki

Twój syn lub Twoja córka nie przejdzie obojętnie wobec żadnej maszyny budowlanej lub rolniczej? A może wśród domowych zabawek najlepsze to właśnie małe ciągniki czy koparko-ładowarki na baterie? Jeśli tak, koniecznie sprawdź nasze mocne i wszechstronne pojazdy typu wywrotka, koparka czy też traktor na akumulator dla dzieci! Jeśli oprócz jazdy chcesz zapewnić swojemu dziecku świetną zabawę, duża wywrotka, koparka lub traktor na akumulator będzie świetnym wyborem!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Zastosowane w nich bardzo wydajne baterie umożliwią wiele godzin zabawy na świeżym powietrzu i pozwolą spełnić marzenie Twojej pociechy o zostaniu operatorem naprawdę dużej maszyny. Sprawdź funkcjonalności poszczególnych pojazdów i wybierz ten, który najlepiej sprawdzi się w Waszym przypadku!

Auto-Kids.pl – duże wywrotki, koparki oraz traktory na akumulator dla dzieci w różnym wieku

Ze względu na niewielkie prędkości, które rozwijać mogą proponowane przez nas pojazdy, oraz fakt, że sterować mogą nimi także rodzice, za kierownicą wielu dostępnych w naszym sklepie modeli zasiąść może nawet już maluch, który ukończył rok. W zależności od wymiarów pojazdu, czy to Twój syn czy Twoja córka bawić się nim mogą mniej więcej to piątego lub nawet do siódmego roku życia. Nasz duży traktor na baterie z przyczepą czy też wywrotka lub koparka na akumulator dla dzieci w żadnym wypadku nie są więc zabawką na jeden lub dwa sezony. Dlatego też to znakomity prezent na roczek, dla tryskającego energią przedszkolaka czy nawet dla fana maszyn rolniczych i budowlanych, który właśnie rozpoczyna swoją przygodę ze szkołą podstawową.

Koparki, wywrotki oraz traktory dla dzieci na akumulator świetnie imitujące prawdziwe pojazdy

Odpowiednio duże gabaryty i mocna bateria to oczywiście nie wszystko. Doskonale przecież wiemy, że poza możliwością kierowania pojazdem za pomocą kierownicy oraz pedałów ogromne znaczenia dla małych kierowców mają także detale. Dlatego też wszystkie nasze duże wywrotki dla dzieci czy też koparki i traktory na akumulator wyglądają praktycznie tak jak ich pierwowzór, mają działające światła LED i wydają realistyczne dźwięki. Dopiero takie połączenie maksymalnie przybliży małego operatora lub małą operatorkę do realizacji marzenia o samodzielnym poprowadzeniu tego typu pojazdu bez czekania do osiągnięcia pełnoletności.

Ciebie, jako rodzica, z pewnością ucieszy natomiast fakt, że wszystkie proponowane przez nas pojazdy mają wyraźny wskaźnik naładowania baterii, a do zestawu dołączona jest wygodna w użytkowaniu ładowarka.

Bezpieczna jazda naszymi dużymi traktorami, koparkami oraz wywrotkami na akumulator dla dzieci

Zarówno każdy oferowany przez nas traktor na baterie, jak i każda duża koparka lub wywrotka na akumulator dla dzieci wyposażone są w pasy bezpieczeństwa. Nie każdy maluch będzie przecież od razu mistrzem kierownicy, a i nie każdy chodnik czy przydomowy trawnik są idealnie równe. Aby maksymalnie zwiększyć poziom bezpieczeństwa małych operatorów proponowanych przez nas pojazdów dołączane są do nich piloty zdalnego sterowania na baterie, które pozwalają rodzicom nie tylko określać kierunek jazdy, lecz także wybierać poziom prędkości czy natychmiastowo zatrzymywać auto za pomocą dedykowanego przycisku. Poza tym mają one odpowiednio wyprofilowane opony, co zwiększa przyczepność pojazdu do podłoża, a funkcja wolnego startu zapewnia wyjątkowo płynne ruszanie.

Zamów dużą wywrotkę lub traktor na akumulator dla swojego dziecka już dziś!

Przemyślany design, naprawdę mocne baterie oraz szereg atrakcyjnych dla maluchów funkcjonalności sprawiają, że oferowane przez nas pojazdy szybko zdetronizują każdy samochód-jeździk, w którym, by jechać, trzeba odpychać się nogami. Szczególnie, jeśli Twój syn lub Twoja córka są prawdziwymi fanami maszyn budowlanych lub rolniczych. Pilot na baterie pozwoli Wam już z roczniakiem rozpocząć przygodę z dużą wywrotką, koparką lub traktorem na akumulator, a przy starszym dziecku pozwoli czuwać nad bezpieczeństwem zabawy i możliwie szybko zareagować na ewentualne niebezpieczeństwo.

Wybierz pewne pojazdy, w których bateria nie będzie się szybko rozładowywać i zapewni wiele godzin wyśmienitej zabawy na udawanej budowie lub w wymyślonym gospodarstwie!