Mercedes-Benz

Dla wielu osób szczytem luksusu motoryzacyjnego jest sprawienie sobie auta marki Mercedes, a Twoja pociecha może nim już jeździć nawet dzisiaj. Oferujemy efektowny samochód mercedes dla dziecka w kilku modelach, zarówno sportowych, jak i terenowych, a także licznych opcjach kolorystycznych, chociażby w barwie białej, czerwonej czy czarnej. Niektóre z pojazdów mogą pomieścić nawet dwie osoby.

Wyposażenie

Jak przystało na luksusowe auto, młody kierowca otrzymując mercedes na akumulator dla dzieci może liczyć na wygodę, która jest zapewniana chociażby poprzez skórzaną kanapę. Posiadają one również wiele innych udogodnień znanych z pojazdów najlepszych marek, czyli zastosowanie podświetlanych zegarów. Innymi wartymi uwagi elementami wyposażenia samochodów mercedes dla dzieci są również:
– alufelgi,
– możliwość słuchania własnych piosenek wewnątrz auta,
– ruszanie samochodu z odtwarzaniem dźwięku oryginalnego silnika AMG.

Udogodnienia dla rodzica

Wszystkie oferowane pojazdy są całkowicie bezpieczne dla najmłodszych, a kierowanie mercedesem na akumulator jest możliwe przez rodzica, który używa do tego pilota zdalnego sterowania. Pozwala on skręcać, a także poruszać się do przodu w trzech zakresach prędkości oraz na biegu wstecznym.

Zapewnienie bezpieczeństwa

Ponadto te pojazdy na akumulator posiadają skuteczne, elektryczne hamulce, a także pasy bezpieczeństwa, które dodatkowo zabezpieczają przejazd Państwa pociechy. W przypadku nagłej sytuacji wymagającej natychmiastowej interwencji, możliwe jest użycie przycisku STOP, które spowoduje zatrzymanie auta.

Dodatkowe zalety

W przypadku wątpliwości w wyborze konkretnej opcji, zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu w Warszawie, w którym Państwa dziecko będzie mogło przejechać się samochodem mercedes na akumulator, co pozwoli podjąć odpowiednią decyzję. W dodatku nie trzeba na nie czekać – wszystkie proponowane modele są dostępne w naszej ofercie od ręki i mogą być odbierane bezpośrednio w naszym salonie z samochodami na akumulator dla dzieci.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19