Mercedes-Benz

Dla wielu osób szczytem luksusu motoryzacyjnego jest sprawienie sobie auta marki Mercedes, a Twoja pociecha może nim już jeździć nawet dzisiaj. Oferujemy efektowne samochódy Mercedes dla dzieci w kilku modelach, zarówno sportowych, jak i terenowych, a także licznych opcjach kolorystycznych- białej, czerwonej, bordowej czy czarnej. Niektóre z pojazdów mogą pomieścić nawet dwie osoby.

Wyposażenie
Jak przystało na luksusowe auto, młody kierowca otrzymując Mercedesa na akumulator dla dzieci może liczyć na wygodę, która jest zapewniana chociażby poprzez skórzaną kanapę. Posiadają one również wiele innych udogodnień znanych z pojazdów najlepszych marek, jak np. zastosowanie podświetlanych zegarów. Innymi wartymi uwagi elementami wyposażenia samochodów Mercedes dla dzieci są również:
– alufelgi,
– możliwość słuchania własnych piosenek wewnątrz auta,
– ruszanie samochodu z odtwarzaniem dźwięku oryginalnego silnika AMG.

Udogodnienia dla rodzica
Wszystkie oferowane pojazdy są całkowicie bezpieczne dla najmłodszych, a kierowanie Mercedesem na akumulator jest możliwe przez rodzica, który używa do tego pilota zdalnego sterowania. Pozwala on skręcać, a także poruszać się do przodu w trzech zakresach prędkości oraz na biegu wstecznym.

Zapewnienie bezpieczeństwa
Ponadto te pojazdy na akumulator posiadają skuteczne, elektryczne hamulce, a także pasy bezpieczeństwa, które dodatkowo zabezpieczają przejazd Państwa pociechy. W przypadku nagłej sytuacji wymagającej natychmiastowej interwencji możliwe jest użycie przycisku STOP na pilocie, które spowoduje zatrzymanie auta.

Dodatkowe zalety
W przypadku wątpliwości w wyborze konkretnej opcji zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu w Warszawie przy ul. Ogórkowej 78, w którym Państwa dziecko będzie mogło przejechać się samochodem Mercedes na akumulator, co ułatwi podjęcie odpowiedniej decyzji. W dodatku nie trzeba na nie czekać – wszystkie proponowane modele są dostępne w naszej ofercie od ręki i mogą być odebrane bezpośrednio w naszym salonie z samochodami na akumulator dla dzieci.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7