Ford

Zarówno dla pasjonatów aut sportowych, jak i zwolenników jazdy pojazdami terenowymi przygotowaliśmy ofertę zróżnicowanych propozycji samochodów elektrycznych dla dzieci, produkowanych przez mającą bogatą tradycję na rynku motoryzacyjnym firmę Ford. Jazda nimi będzie nie tylko ekscytująca, ale także bezpieczna.

Dostępne modele

Dla dzieci, a także ich rodziców zafascynowanych sportowymi autami bardzo ciekawą opcją jest samochód elektryczny Ford Focus RS, który zachwyca piękną linią nadwozia, ale także daje sporą frajdę podczas poruszania się nim. Wyjątkowej estetyki całości dodaje zastosowanie niebieskiego lakieru. Inną naszą propozycją jest terenowy Ford Ranger, który dzięki wielkim kołom jest w stanie poruszać się również na trudniejszej nawierzchni. Podobne cechy, choć jeszcze bardziej zaawansowane, posiada model Monster Truck.

Najważniejsze zalety samochodów na akumulator Ford

W celu zapewniania jak największej wygody, bezpieczeństwa, a także wzbudzenia przekonania o poruszaniu się pojazdami świetnie imitującymi realne auta zastosowane zostały liczne usprawnienia, z których pragniemy przedstawić jedynie te najistotniejsze. Do najważniejszych udogodnień zaliczyć możemy przykładowo:

  • komfortowe skórzane fotele lub kanapę,
  • pasy bezpieczeństwa,
  • wgraną muzykę, a także opcję podłączenia karty pamięci z własnymi piosenkami,
  • ekrany LCD w niektórych modelach.

Wygodne i bezpieczne sterowanie

Najważniejszym elementem samochodów elektrycznych na akumulator marki Ford z punktu widzenia rodzica jest z pewnością pilot zdalnego sterowania, dzięki któremu cały czas można mieć pod kontrolą zabawę dziecka. Przede wszystkim umożliwia on wybór 3 rodzajów prędkości auta, ale także możliwość włączenia trybu cofania. Bardzo istotną funkcją jest również możliwość zastosowania przycisku STOP, którego użycie skutkuje natychmiastowym zatrzymaniem pojazdu.

Kilka opcji kolorystycznych

W zależności od wybranego modelu samochodów na akumulator marki Ford, możliwy jest wybór kilku propozycji barw. Największe możliwości w tym względzie zapewnia model Ranger, w ramach którego można wybrać najlepszą opcję spośród 4 kolorów: bordowego, pomarańczowego, niebieskiego czy białego.