Samochody elektryczne

Niebieskie BMW czy czerwony Mercedes jako prezent dla Twojej pociechy na drugie urodziny? A może Volvo czy policyjny SUV? A może terenówka? Jeśli chcesz zrobić swojej córce lub synowi naprawdę oryginalny prezent, pozwól im jeździć na spacery, na plac zabaw i do przedszkola ekskluzywnym wozem!

Zebraliśmy kilkanaście oryginalnych modeli wiodących marek, przeznaczonych specjalnie dla Waszych pociech. Nasze samochody elektryczne dla dzieci są całkowicie bezpieczne – to rodzic za pomocą pilota kontroluje prędkość i kierunek jazdy, może także w każdej chwili wyłączyć panel sterowania czy zatrzymać pojazd. Co więcej, do aut można podłączyć mp3 czy kartę pamięci, nic nie stoi na przeszkodzie, by pociecha prowadziła do rytmu ulubionych piosenek!

Zachęcamy do zapoznania się z konkretnymi modelami i ich wyposażeniem: znajdziecie między innymi skórzane siedzenia, pasy bezpieczeństwa czy włącznik z dźwiękiem imitującym dźwięk uruchamianego silnika!

Wyświetlanie 1–12 z 36

Nową i bardzo ekscytującą możliwością rozrywki dla najmłodszych są samochody elektryczne dla dzieci na akumulator, które są namiastką jazdy prawdziwym autem. To świetna alternatywa dla innych środków transportu i frajda dla całej rodziny. Możliwość zdalnego kierowania autem pozwala rodzicowi na zachowanie bezpieczeństwa swojej pociechy. Ochrona zdrowia jest zwiększona również poprzez zastosowanie pasów bezpieczeństwa, a także świateł.

Rodzaje pojazdów

Dla małych kierowców dostępne są zarówno sportowe, jak i terenowe auta renomowanych producentów motoryzacyjnych. Są to choćby samochody na akumulator marki Audi, BMW, Mercedes czy Jeep. Swojemu dziecku kupić można również inne rodzaje elektrycznych środków transportu, w tym chociażby motocykle czy quady, które będą również ciekawym urozmaiceniem czasu wolnego.

Inne elementy wyposażenia

Aby dziecko mogło poczuć się jak najbardziej realnie za kierownicą samochodu elektrycznego na akumulator, zastosowano również inne udogodnienia i elementy sprawiające, że jazda autem będzie bliska prawdziwemu samochodowi. Jest to chociażby:
- dźwięk prawdziwego silnika,
- wygodne i eleganckie fotele,
- zaprogramowane w aucie piosenki,
- w niektórych przypadkach możliwość oglądania materiałów filmowych.

Sterowanie autami za pomocą pilota jest proste i zarazem daje możliwość skręcania, ale również kontroli prędkości w trzech trybach, a jedną z opcji jest oczywiście wykorzystanie szybko i sprawnie działających hamulców.

Możliwości stosowania

Większość z samochodów elektrycznych dla dzieci jest przystosowana do jazdy jedynie przez najmłodszych. Są jednak również opcje, których wytrzymałość, sięgająca nawet 100 kg, sprawia, że mogą nimi jeździć również dorośli wraz ze swoją pociechą. Większość z nich jest przeznaczona dla dzieci, które ukończyły 1 rok życia. W zależności od wielkości i wytrzymałości konkretnego pojazdu, ustalona została umowna górna granica dopuszczalnego wieku jego użytkowania, choć istotniejszym kryterium jest faktyczna waga młodego kierowcy.