Pojazdy elektryczne

Niebieskie BMW czy czerwony Mercedes jako prezent dla Twojej pociechy na drugie urodziny? A może Volvo czy policyjny SUV? A może terenówka? Jeśli chcesz zrobić swojej córce lub synowi naprawdę oryginalny prezent, pozwól im jeździć na spacery, na plac zabaw i do przedszkola ekskluzywnym wozem!

Zebraliśmy kilkanaście oryginalnych modeli wiodących marek, przeznaczonych specjalnie dla Waszych pociech. Nasze samochody elektryczne dla dzieci są całkowicie bezpieczne – to rodzic za pomocą pilota kontroluje prędkość i kierunek jazdy, może także w każdej chwili wyłączyć panel sterowania czy zatrzymać pojazd. Co więcej, do aut można podłączyć mp3 czy kartę pamięci, nic nie stoi na przeszkodzie, by pociecha prowadziła do rytmu ulubionych piosenek!

Zachęcamy do zapoznania się z konkretnymi modelami i ich wyposażeniem: znajdziecie między innymi skórzane siedzenia, pasy bezpieczeństwa czy włącznik z dźwiękiem imitującym dźwięk uruchamianego silnika!

Wyświetlanie 1–48 z 80 wyników

Nową i bardzo ekscytującą możliwością rozrywki dla najmłodszych są samochody elektryczne dla dzieci na akumulator, które są namiastką jazdy prawdziwym autem. To świetna alternatywa dla innych środków transportu i frajda dla całej rodziny. Możliwość zdalnego kierowania autem pozwala rodzicowi na zachowanie bezpieczeństwa swojej pociechy. Ochrona zdrowia jest zwiększona również poprzez zastosowanie pasów bezpieczeństwa, a także świateł.

Rodzaje pojazdów

Dla małych kierowców dostępne są zarówno sportowe, jak i terenowe auta renomowanych producentów motoryzacyjnych. Są to choćby samochody na akumulator marki Audi, BMW, Mercedes czy Jeep. Swojemu dziecku kupić można również inne rodzaje elektrycznych środków transportu, w tym chociażby motocykle czy quady, które będą również ciekawym urozmaiceniem czasu wolnego.

Inne elementy wyposażenia

Aby dziecko mogło poczuć się jak najbardziej realnie za kierownicą samochodu elektrycznego na akumulator, zastosowano również inne udogodnienia i elementy sprawiające, że jazda autem będzie bliska prawdziwemu samochodowi. Jest to chociażby:
– dźwięk prawdziwego silnika,
– wygodne i eleganckie fotele,
– zaprogramowane w aucie piosenki,
– w niektórych przypadkach możliwość oglądania materiałów filmowych.

Sterowanie autami za pomocą pilota jest proste i zarazem daje możliwość skręcania, ale również kontroli prędkości w trzech trybach, a jedną z opcji jest oczywiście wykorzystanie szybko i sprawnie działających hamulców.

Możliwości stosowania

Większość z samochodów elektrycznych dla dzieci jest przystosowana do jazdy jedynie przez najmłodszych. Są jednak również opcje, których wytrzymałość, sięgająca nawet 100 kg, sprawia, że mogą nimi jeździć również dorośli wraz ze swoją pociechą. Większość z nich jest przeznaczona dla dzieci, które ukończyły 1 rok życia. W zależności od wielkości i wytrzymałości konkretnego pojazdu, ustalona została umowna górna granica dopuszczalnego wieku jego użytkowania, choć istotniejszym kryterium jest faktyczna waga młodego kierowcy.

Bezpieczeństwo najmłodszych

Dla rodziców bardzo istotny jest uśmiech dziecka, jednak zawsze najważniejszą kwestią będzie jego bezpieczeństwo, a o ten aspekt nie trzeba się obawiać kupując dostępne w naszej ofercie samochody na akumulator. Są to zabawki, które zostały wyposażone w wiele elementów mających chronić zdrowie dziecka, w tym również możliwość kontroli pojazdów, aby nie doszło do niebezpiecznych sytuacji.

Podstawowym elementem każdego auta są pasy bezpieczeństwa, które mają chronić zdrowie kierowców i pasażerów w trakcie kolizji. Takie same akcesoria zostały wykorzystane w przypadku pojazdów dla dzieci. Dodatkowo w wielu modelach można wykorzystywać fotele kubełkowe, których szczególna ochrona przyda się zwłaszcza w przypadku mniejszych dzieci, których ciało jest jeszcze bardziej podatne na potencjalne urazy.

Do bardzo istotnych funkcji sprzyjających zapewnieniu bezpieczeństwa dziecka należy możliwość kontroli prędkości, ale także opcja użycia przycisku STOP, gdy chcemy natychmiastowo zatrzymać samochód na akumulator.

Auta na akumulator dla 2 osób

Gdy posiadamy dwójkę maluchów, aby żadne z nich nie czuło się poszkodowane, warto pomyśleć o sprawieniu frajdy każdemu z nich za pomocą jednej, bardzo przydatnej i wciągającej zabawki. W tym celu można zakupić samochód na akumulator przeznaczony dla 2 osób, w których jedno dziecko będzie kierowcą, zaś drugie pasażerem. Prowadzenie najlepiej powierzyć starszemu z dzieci, a wspólna zabawa ma sens przede wszystkim w przypadku, gdy między nimi nie ma dużej różnicy wieku, czyli większej niż 4-5 lat.

To świetny sposób na dobrą zabawę dla rodzeństwa, ale także innych członków rodziny czy znajomych w podobnym wieku. Ułatwia to także opiekę rodzicom, którzy tym samym nie muszą zajmować się maluchami zaangażowanymi w różne czynności i cały czas mogą je mieć pod kontrolą bez większych trudności. Przystosowane do wieku, bardzo wygodne i przede wszystkim szerokie fotele oraz spora przestrzeń sprawią, że będą one komfortowe dla każdego wykorzystującego je dziecka.