BMW

Sporo frajdy sprawić mogą najmłodszym kierowcom pojazdy BMW na akumulator dla dzieci. Przygotowaliśmy nie tylko samochody, ale także motory w wersji standardowej, ale także policyjnej, które pozwolą na udaną zabawę pod opieką dorosłych. Charakteryzują się one efektywną jednostką napędową, łatwym, zdalnym sterowaniem, a także bardzo wygodnym wnętrzem.

Elementy wyposażenia

Każdy samochód BMW dla dziecka, a także motocykle są wyposażone w standardowe elementy, które zapewniają bezpieczeństwo, ale także inne części, które służą maksymalnemu dostosowaniu modelu do wyglądu i działania prawdziwego pojazdu. Niektóre z nich pełnią również funkcję zwiększającą komfort korzystania z nich. Zaliczają się do tego:

  • pasy bezpieczeństwa,
  • przednie oraz tylne reflektory,
  • zaprogramowane melodie,
  • automatyczne hamulce.

Zakres obsługi

Przede wszystkim bezpieczeństwo, które dla rodziców jest czynnikiem najważniejszym, zapewniane jest przez zastosowanie wielofunkcyjnego pilota, służącego do obsługi BMW na akumulator dla dzieci. Umożliwiają one duży zakres sterowania pod względem kierunku jazdy czy prędkości poruszania się. Oprócz automatycznego hamulca zabezpieczeniem jest zastosowanie przycisku STOP, dzięki któremu możliwe jest niezwłoczne zatrzymanie poruszającego się pojazdu.

Zróżnicowanie dostępnych opcji

Nasza oferta pozwala na wybór kilku modeli, obejmujących samochód BMW dla dziecka dostępnych w opcji sportowej czy terenowej. Kupić można również zestawy, które zawierają dodatkowo helikoptery. W zależności od konkretnego modelu, przygotowane zostały różne wersje kolorystyczne, chociażby czarne, niebieskie czy białe, w wielu przypadkach w zastosowanej opcji lakierowanej.

Zasilanie

Każdy pojazd BMW dla dzieci jest już naładowany, dlatego też zaraz po zakupie można go od razu wykorzystywać. Ich działanie opiera się na bateriach akumulatorowych, które można w prosty sposób ładować za pomocą dostępnej w zestawie ładowarki. Odpowiedni wskaźnik umieszczony w panelu informuje o stanie jej naładowania, co pozwala przewidzieć długość jej pracy.