image

Base Theme

This theme is stripped back and is designed with helpers. This theme will help you build a responsive website that scales exceptionally.


How do I get it running?

This theme uses Grunt for the assets, it compiles scss, minifies images and does some other neat little tricks.

To begin:

  1. Go into the theme cd driv-starter
  2. Install all NPM packages with sudo npm install
  3. Once installed, run one of three grunt commanges

Different runtimes:

  1. grunt only compiles files
  2. grunt dev runs browserSync for live reloading
  3. grunt slim minifies the project
image

Mixins

We’ve written some basic mixing for grids and adaptive scaling.

Grid

For the grid, we use the mixing span(). It has four arguments:

  • How many columns the element is
  • How many columns in total
  • The gutter between these columns
  • Is this the last element?

Here’s an example of how we use it:

.main {
// Covers 8 of 12 columns across
@include span( 8, 12, 1rem );
}

.aside {
// Four columns, last element in the grid
@include span( 4, 12, 1rem, true )
}

Scaling elements

There’s a mixing called modular which gives you the ability to define a scale for font-size. Allowing typography to be more fluid with your device.

Usage:

h1 {
@include modular( 4rem );
}

This will output a few mediaqueries that define the font size in a scale, as you view the the on different sized devices, the font size will scale with it.

You can customise this by added an addition scale unit to the mixing:

h1 {
@include modular( 4rem, 1.05 );
}

This will scale the 4rem by 1.05 per mediaquery: ( 4rem / 1.05 = 3.8rem).
This allows you to scale different elements to keep the flow of your type.

oh, there’s more?

You can also use this specific elements:

h1{
@include modular-element( padding-bottom, 5rem );
}

This will give you a padding-bottom on your h1 that will scale with your devices.

From here, you can write other mixing that utilise these technique, allowing you to write variables that change the vertical rhythm of the page.


This theme is under constant development. If you find any issues with it, please file an issue

Pojazdy na akumulator dla dzieci

Wszystkie najpopularniejsze marki aut w jednym miejscu – to możliwe w sklepie internetowym Auto-Kids.pl oraz sklepie stacjonarnym przy ul. Ogórkowej 78 w Warszawie, gdzie mieści się ekspozycja z salonem oraz magazyn o pow. 1000 m2. Wśród nich znajdziesz zarówno modele imitujące luksusowe, jak i terenowe samochody dla dzieci firm Mercedes-Benz, BMW, Ford, a także Volvo. Poza tym oferujemy dla Ciebie, a przede wszystkim dla Twojej pociechy również wiele innych pojazdów na akumulator dla dzieci.

Przede wszystkim możecie kupić u nas samochody, jednak posiadamy również w ofercie wiele innych pojazdów, które sprawią wielką frajdę Waszym pociechom, a jednocześnie pozwolą im bezpiecznie się bawić. To również auta w wersji terenowej, ale także motory oraz traktory, dzięki którym będą one mogły poczuć namiastkę poruszania się pojazdami na akumulator po gospodarstwie rolnym.


Bezpieczna rozrywka

Każde z aut na akumulator jest wyposażone w wiele opcji, które zapewniają bezpieczną jazdę Twojemu dziecku. Najważniejszym tego elementem jest pilot, dzięki któremu możesz zdalnie sterować całym sprzętem, w tym przede wszystkim hamować w odpowiednim momencie, zapobiegając ewentualnym zagrożeniom. Poza tym, są one wyposażone również w pasy bezpieczeństwa, które także chronią zdrowie Twojego malucha.


Bogate wyposażenie

Kupując pojazdy na akumulator dla dzieci z naszej oferty, możesz sprawić swojemu maluchowi samochód, który będzie posiadał liczne udogodnienia, które może spotkać również w normalnym aucie. To chociażby wgrane melodie czy piosenki, które umilą dziecku czas, możliwość obsługiwania prawdziwej gałki zmiany biegów czy dotykowego panelu LCD, które będą stanowić z pewnością ciekawe urozmaicenie wyposażenie każdej zabawki dla Twojego malucha.


Inne udogodnienia dla Twojego dziecka

Aby w jak najlepszym zakresie spełnić oczekiwania Twoje oraz Twojej pociechy, umożliwiamy chociażby jazdę testową na terenie naszego sklepu, w trakcie której maluch może przekonać się o możliwościach auta na akumulator, a także wybrać najlepszą opcję. W przypadku zakupu produktu wraz z wysyłką przykładamy należytą staranność do tego, aby towar dotarł do Ciebie w idealnym stanie.


Samochody elektryczne dla dzieci

Chcąc sprawić radość swojemu maluchowi, kup mu samochód elektryczny dla dzieci, a u nas możecie wybrać spośród wielu propozycji z szerokiego asortymentu aut na akumulator. Audi, BMW czy Mercedes, a także Jeep czy Ford – to zarówno propozycje aut luksusowych, sportowych, a także terenowych, czyli praktycznie wszystkich możliwych opcji, które mogą spodobać się Twojemu maluchowi. Jesteśmy przygotowani na przyszłych kierowców posiadających różne preferencje, dlatego też mamy opcje dla wielbicieli różnych marek i modeli.


Auto elektryczne dla dzieci w licznych kolorach

Twoje pociechy zwracają uwagę na ciekawe elementy wyposażenia, ale ważne są również dla nich barwy karoserii, które stanowią o estetyce całego dostępnego sprzętu. Zapewnimy Wam chociażby samochody akumulatorowe, które są produkowane w odcieniu białego, niebieskiego, czarnego, a także różowego... również lakierowane.


Wersje dla wymagających

Najmłodsi klienci mają często bardzo duże oczekiwania, które staramy się spełniać przygotowując również bardzo nietypowe auta specjalnie dla nich. Nasz sklep z samochodami na akumulator dla dzieci ma w swojej ofercie auta z serii Buggy i UTV, ale też straż pożarną czy auta imitujące pojazdy, którymi na co dzień porusza się amerykańska policja.


Wygoda Twojego dziecka

Luksusowe auta cechuje fakt, że zapewniają wysoki poziom komfortu dla osób je użytkujących. Z takich też atrakcji będzie mogła korzystać Twoja pociecha, która będzie chciała bawić się z wykorzystaniem tego rodzaju zabawki. Na wygodę wpływa szczególnie rodzaj zastosowanej kanapy w samochodach na akumulator, które są wykonywane ze skóry, a jednocześnie szerokie, zapewniając sporo miejsca najmłodszym kierowcom, którzy będą z niej korzystali.


Łatwe i szybkie ładowanie samochodów na akumulator

Jak przystało na auto elektryczne dla dzieci z najwyższej półki, zapewniamy bardzo proste możliwości jego ładowania, a w przygotowanych zestawach są dostępne ładowarki. Poza tym, zakupione modele są już fabrycznie naładowane, dzięki czemu można je użytkować po zakupie bez konieczności przygotowywania do jazdy. W ten sposób dziecko może się nacieszyć swoim prezentem bardzo szybko po jego otrzymaniu i od razu sprawdzić jego możliwości.