Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły

Informujemy, że nasza hurtownia pracuje normalnie mimo trudnego czasu, wolno stojący budynek z dala od skupisk ludzkich, na miejscu przebywa jedna osoba, wszystkie przedmioty z oferty mamy od ręki.

Auta na akumulator, zabawki dla dzieci

Jeśli szukasz ciekawego prezentu na urodziny czy święta dla swojej pociechy, albo jeśli chcesz wręczyć jej nową zabawkę nawet bez okazji, jesteś w dobrym miejscu. Znajdziesz tu nieszablonowe gadżety wysokiej jakości przeznaczone już nawet dla najmłodszych szkrabów!

Prezentujemy oryginalne samochody elektryczne dla dzieci, przedstawiające takie marki jak Volvo, Mercedes, BMW, Jeep i nie tylko. To pojazdy posiadające licencję, wykonane z dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły, z lakierowaną karoserią i skórzanymi siedzeniami, z zasilaniem akumulatorowym i silnikowym! Jednak najważniejszą cechą samochodów elektrycznych dla dzieci jest to, że gwarantują najmłodszym całkowite bezpieczeństwo. Ich ruch jest kontrolowany przez rodzica za pomocą pilota, w każdej chwili możliwe jest więc zatrzymanie pojazdu czy zmiana jego kierunku jazdy.

W naszej ofercie znajdziesz także akcesoria do trampolin i domowe place zabaw dla swoich pociech. Z nami bez trudu skompletujesz zestaw prezentów na święta czy urodziny Twoich dzieci!